Aftersales Manager

Pozíció közzétéve:

A Delta-Truck cégcsoport több, mint 30 éves múltra visszatekintő társaságok, melyek kis-és nagyhaszongépjárművek bérbeadásával, kereskedelmével és szervizelésével foglalkoznak. Cégcsoportunk Magyarországon piacvezető cég (Viarent), valamint erős piaci részesedéssel rendelkező vállalat (Delta-Truck) szimbiózisa szerteágazó tevékenységi körökkel, melyek remekül kiegészítik egymást. Dinamikus fejlődésünk nem csak lokációban és tevékenységben, de árbevétel növekedésünkben is megmutatkozik.

Ezért érdemes jelentkezni hozzánk:

  • Vezetőink nyitottak az új ötletekre, hatékonyságnövelő kezdeményezésekre
  • Szemmel látható hozzáadott értéket tudsz generálni
  • A pozícióhoz teljesítményalapú prémium is tartozik év végi kifizetéssel
  • Szerteágazó tevékenységeink remekül kiegészítik egymást, így stabil munkahelyet biztosítunk
  • Összeszokott, jó csapat vár
  • Kötetlen munkaidővel a sürgős teendőidet el tudod intézni
  • Céges autót és tankolókártyát biztosítunk

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és érdekképviselet a partnerszervizeink és a gyártók között (Ford Trucks, Kögel, Broshuis, Benalu, Lamberet, Mega, Mercedes stb.)
  • Teljesítmény ösztönző rendszer kialakítása és fejlesztése
  • A magyarországi és szlovák szervizhálózat megszervezése, optimalizálása, új partnerek felkutatása. Folyamatos kapcsolattartás az országos szervizhálózat már meglévő és új tagjaival, működésük optimalizálása, ellenőrzése, folyamatok tervezése és felügyelete országos szinten
  • A szerviz és a kereskedelmi területek közötti szoros együttműködés segítése, folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi üzletágak vezetőivel.

Az alábbiakra lesz szükséged:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott fellépés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye és munkaidő:

Általános irodai munkaidőben fogsz dolgozni, de rugalmasak vagyunk, így el tudod intézni, amire szükséged van. Magyarországi és szlovákiai partnerszervizeinket kell látogatnod, így a munkavégzés helye mindig más.

Telephelyeink:

  • 2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 13.
  • 1097 Budapest, Táblás utca 38.
  • Szlovákia, Szenc Poľná 17

Felkeltettük érdeklődésed?

Várjuk szakmai önéletrajzod az alábbi “Jelentkezés” űrlap kitöltésével!

Kérjük, töltse ki az űrlapot és töltse fel fényképes önéletrajzát, hogy jelentkezése eljusson hozzánk.

Személyes adatok
Jelentkezési anyagok csatolása

Megosztom másokkal