Műszaki ügyintéző

Pozíció közzétéve:

Ezért érdemes jelentkezni:

  • Közvetlen csapat várja érkezésed, akik közé könnyen be tudsz majd illeszkedni, a mindennapok jó hangulatban telnek majd
  • Céges telefontodatmagáncélra is használhatod majd, ráadásul közel korlátlan mobilnettel!
  • Belépésedkor minden szükséges tudást átadunkés később is szívesen vesszük a kérdéseidet
  • Pozíciódon nem fog a külső változások szele, stabil munkahelyet biztosítunk neked!
  • A munkaidőd hétköznap 8:00-17:00között tart majd, de rugalmasak vagyunk, ha valamit el kell intézned.

Feladataid lesznek:

  • Gépjárművek felkészítése átadásra
  • Gépjárművek átadása-visszavétele
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása
  • Szükséges adminisztráció precíz elvégzése
  • Szoros együttműködés a rövidtávos értékesítő kollégával
  • Esetenként a rövid távos értékesítő kolléga helyettesítése
  • Gépjárművek mozgatása telephelyen belül és kívül egyaránt
  • Szükség esetén besegítés a back office csapat egyéb feladatainak ellátásában

Amikre mindenképp szükséged lesz:

  • Legyen legalább középfokú végzettséged
  • Értened kell az Office programokhoz: Excelhez legalább az alap képletek szintjén, és a Word-höz
  • Legyen B kategóriás jogosítványod
  • Elsősorban olyan munkatársat keresünk, akinek van hasonló munkakörben tapasztalata
  • Legyél precíza dokumentációk kezelésében

Előnyt jelent

  • Hasznos, ha volt korábban műszaki értékesítésbentapasztalatod, de nem feltétel, mivel megtanítunk mindenre, ami fontos.
  • a munkavégzés helyéhez közeli lakhely

Munkahely és munkaidő

1097 Budapest, Táblás utca 38. telephelyünkre keresünk kollégát hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 közötti munkavégzésre.

Érdekel?

Küldd el nekünk önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Kérjük, töltse ki az űrlapot és töltse fel fényképes önéletrajzát, hogy jelentkezése eljusson hozzánk.

Személyes adatok
Jelentkezési anyagok csatolása

Megosztom másokkal