Senior értékesítő

Pozíció közzétéve:
Cégünkről:

A hazai haszonjárműpiac egyik vezető járműkereskedőjeként cégünk már 30 éve foglalkozik haszongépjárművek forgalmazásával. Ezalatt az idő alatt arra törekedtünk, hogy minél szélesebb szolgáltatáspalettával és minél magasabb színvonalon elégíthessük ki hazai és nemzetközi ügyfeleink igényeit. Az új és használt haszongépjárművek (1,5 – 40 tonna) és félpótkocsik eladása mellett rövid és hosszú távú bérlési lehetőséget is biztosítunk, emellett számos eladás utáni szolgáltatással várjuk partnereinket.

Fő feladatok:
  • Ügyfélakvirálás (B2C)
  • Aktív kapcsolatépítés – személyes tárgyalások
  • Üzletkötés
  • Autóbuszok értékesítése
  • Tender anyagok összeállítása
  • Neves és rendkívül versenyképes termék felfuttatása
  • Új, egyszemélyes üzletág irányítása
  • Adminisztráció
Amiért érdemes jelentkezni:
  • Neves és rendkívül versenyképes terméket szeretnénk bevezetni, felfuttatni a piacon. Olyan senior értékesítő munkatársat keresünk, aki sikerre tudja vezetni új üzletágunkat
  • Alapbérezés melletti jutalék rendszerünknek nincs plafonja
  • Felsővezetőink tapasztalt értékesítők, akik bármikor szívesen segítenek az üzletkötésben
  • Folyamatosan fejlesztünk és fejlődünk
  • Kényelmes céges autót, valamint új Iphone céges telefont és laptopot biztosítunk értékesítőinknek
  • Alkalmazotti jogviszonyba keresünk munkatársat
Munkavégzés helye és munkaidő:

Irodánk Szigetszentmiklóson, rögtön az M0 mellett található, ahol a munkavégzés 8-17 óra között tart.

Elvárások:
  • Magasfokú tárgyalás- és érveléstechnikai tudás
  • Műszaki affinitás
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Ugye jól hangzik?

Küldje el szakmai önéletrajzát alább a “Jelentkezés” űrlap kitöltésével, vagy ossza meg ismerősével a hirdetést az oldal alján található ikonok segítségével!

Kérjük, töltse ki az űrlapot és töltse fel fényképes önéletrajzát, hogy jelentkezése eljusson hozzánk.

Személyes adatok
Jelentkezési anyagok csatolása

Megosztom másokkal